ďťż

Zavody

Cestovani

Recenze

Novinky

Technika

Moudrosti

Pravidla

Profily

Bazar
Moduly
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Fórum
· Galerie
· Hledání
· Kalendář akcí
· Ke stažení
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Poslat příspěvek
· Reklama
· Seznam uživatelů
· Shop
· Sidebar
· Statistiky
· Témata
· Top 10
· Tvůj účet
Náhodně vybrané obrázky z galerie

DSCN4469.JPG
DSCN4469.JPG

shark_jam04_0090.jpg
shark_jam04_0090.jpg

jince_0301_07.jpg
jince_0301_07.jpg

xj_race_04_02_10.jpg
xj_race_04_02_10.jpg

Photo Gallery
Categories Menu
· Všechny rubriky
· ARO
· Bohemia Off-road
· CFOR
· Cross Country
· Čtení na pokračování
· Dakar
· Desetiboj 2004
· ETT
· Jak na to?
· Jeep
· Koupím
· LamaKlub
· Libros Cup
· Maratony
· MČR OFF ROAD
· Niva Klub
· Nord Cup
· Offroad
· Offroad Jamboree
· Offroad Libouchec
· Offroaders
· Ostatní
· Pohár konstruktérů
· PR článek
· Prodám
· Profily
· Samurai
· Survival
· Technika
· Test
· Tiskové zprávy
· Toyota
Kdo je on-line
V tuto chvíli je 126 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

VALTR OffROAD Maraton

Autor: luke - Středa, 03.05. 2006 - 08:20:43
Téma: Reportáže ze závodů
yanna

nám napsal(a): Ondra Nachtigall píše: Druhý podnik letošní sezóny offroadových maratonů hostil Šternberk a tenhle závod se hodně povedl.Dost závodníků kategorií motorek a čtyřkolek přijelo do Šternberka na poslední chvíli a tak se registrace, rozprava a následné zaváděcí kolo lehce protáhly a odstartováno bylo o půl desáté. Jarda Valtr si rval vlasy, neboť mu hodně záleželo na tom, aby vše fungovalo podle plánu. Ale lepší drobný skluz než nejasnosti v registracích, startovních číslech a pak ve výsledcích. Tak tedy již proti ostrému slunci startovali závodníci kategorie Moto, tentokrát ze dvou řad, protože se v počtu třiatřiceti do jedné nevešli. Minutu za nimi se vydali na zhruba 7 km dlouhou trať jezdci na čtyřkolkách, v také slušně obsazených kategoriích – 16 strojů ve sportovních speciálech a 8 závodníků v traktorech je dobré startovní pole. Jezdci si dobře zazávodí a diváci se mají na co koukat. Sluníčko vytáhlo z domovů mnoho diváků, kteří do areálu přicházeli po celý den.

Kategorii motorek zavedl do prvního kola Marek Nešpor na KTM 400 a týmu Auto Nešpor Team s číslem 1 rozhodně nedělal ostudu. S Romanem Cihelkou, tým Římani 45, na Hondě CR 250 sváděli lítý boj celé tři hodiny. V závěru měli oba stejně 20 kol. Nešpor ale zvládl závod o 6 minut rychleji. Za nimi pak měl o kolo méně Roman Šiška za OffROADSport Dřevohostice. Bramborovou medaili a sekt z Lechovic a drobné dárky dostal za stejných 19 kol o 1 minutu pomalejší Dušan Michník z týmu M-Team Šternberk II také s Yamanou 450. Stejný počet kol s pětiminutovou ztrátou dosáhl ještě pátý O´Neal Team – Libor Nevima na KTM SX 125. I ten si odnesl nějaké ceny. Mezi startujícími byl i dakarský matador Ivo Kaštan. Ale tentokrát se mu tolik nedařilo.

Ve sportovních čtyřkolkách se mezi startujícími po delší odmlce objevila Adéla Preinerová a s 11 koly přivezla do kempu Preiner OffROAD Teamu 11. místo. Nevypsanou kategorii veterán vyhrál Jarda Nováček – Quad Team Nováček II na celkovém 7. místě, před Rudou Chladem, který se se svým věkem nechtěl zařadit do kategorie sport. Nicméně na poprvé dojel až do konce a bylo z toho 13. místo. Stejných 14 kol s Jardou Nováčkem měl šestý Mirek Stupka – Stavebniny Stupka Team (rozdíl 20 sekund). Jedno kolo na víc a ceny za páté místo získal pro Motosport Žár I na Gas Gas 450 Jirka Vlček. Body za čtvrté místo a vše s tím spojené si svými 16 koly zajistil Mirek Božík na Yamaze 660 – Motoklub Bílina II. O osm minut rychlejší byl, celkově třetí, Marek Dobiáš na Suzuki LTZ 400. Druhé místo za 17 kol přinesl Ondrovi Fišarovi zřejmě nový olej Liqui Moly v jeho Yamaze XY FZ 450. Na prvního Jirku Matějce to ale nestačilo. Honda TRX 450 vydržela 18 kol a to znamenalo zlato pro Quad Team Nováček I, a obrovskou radost!

Původní pochyby o vhodnosti délky trati se rozplynuly, když šťastně cílem projeli i závodníci kategorie čtyřkolek TR. Ne všichni vydrželi za řidítky svých strojů celé tři hodiny, ale obdiv zaslouží všichni, kteří odstartovali, tedy i Filip Mergentál, který odjel jen jedno kolo. Před Vláďou Novotným, Mirkem Beránkem a Vláďou Beranem si dojel pro 5. místo za Andy Motors Honza Kašpar na Yamaze Kodiak s pěti koly. O kolo víc odjel Karel Zapadlo na E-TON 250 a pro svůj DV Team získal body za 4. místo. Michal John z Linhai Trutnov Teamu zůstal díky jednokolové penalizaci na třetím místě s 10ti koly. Do Krhanic odvezl ceny za druhé místo za 11 kol Mirek Roth z Polaris Quad Team Krhanice. Zlato do stáje Adams Moto přiváží na Linhai 300 Jarda Besík za celkově 12 ujetých kol. Pro srovnání s kategorií SP by to vyšlo těsně na první desítku, což je velmi pěkný výsledek.

V mezičase úprav trati po motorkách a čtyřkolkách se na okruhu předvedl Martin Macík se svojí dakarskou Liazkou, která letos dojela do Dakaru na slušném 11.místě v kategorii kamiónů… V rámci exhibice se poměřily síly motorky Marka Nešpora, doprovodné Toyoty pořadatele a zmíněné Liazky. Motorka se svým rychlým startem a obratností získala hned v úvodu náskok, o který již nepřišla. Ale ne dlouho za ní přiletěl do cíle Martin Macík. Za ním nikdo neměl šanci, neboť kromě obrovského výkonu za sebou měl prachovou clonu, jíž nešlo překonat. Toyota jen asistovala…

To už byla ale trať připravena včetně efektního přemostění a křížení tratě pro soutěžní auta. V mnohých týmech se dodělala nová auta, staré šrámy byly odstraněny a startovní pole se poněkud rozrostlo. V kategorii nad dva litry speciál bohužel neopravil svůj stroj Láďa Sojka a tak na startu chyběl. Naopak přibyl Nissan Patrol s č. 286 Preiner OffROAD Team, který dovedli Petr Dostál a Jirka Preiner s jedenácti koly na třetím místě. Za nimi úplní nováčci s pěkným Mitsubishi Pajero st. č. 231 Horský statek Cínovec. Pánové, Čurda, Dvořák a Perlík chtěli být původně v kategorii Amatér, ale jejich vůz je dobrým speciálem, jen chce jako každé auto na začátku vychytat nějaké ty mouchy… Boj o příčky nejvyšší vytrval až do samotného konce. A jak zaznělo během závodu na trati, když Šroťákům vydrží auto…, tak se taky stalo. S lepším časem a stejným počtem kol by sice Valtr OffROAD Team vyhrál se svým již vychytaným Jeepem CJ, ale po vystřídání se Zdeňa Kubeša nějak neudržel ve stopě a v blátivé pasáži vyjel z trati a zkrátil si tak cestu. Jedno kolo penalizace pak znamenalo ztrátu vedoucí pozice. Co pak znělo v depu není známo, ale již na začátku Jarda Valtr prohlásil, že doma se nevyhrává… Petr Kubas, Alois Kubas, Roman Barvený a Libor Macků. To jsou jména vítězů, kteří dovedli svůj Range Rover st.č. 216 s nápisem „Šroťáci“ na boku pro zlato a speciální cenu pečené sele!

V kategorii do dvou litrů to bylo zajímavější na více místech. Z dvanácti startujících (vč. amatérů) se nejméně dařilo prvnímu týmu Wings Team č. 144, který nechtěl držet pohromadě a trápil nejen svoji posádku Pavel Režný, Michal Henek, Alexandr Semenov, Lada Semenovová. Ujeli jen 13 kol. Jen o jedno víc najeli Mirek Lipavský s Mirkem Kučerou na Suzuki Samurai č. 199 OffROAD Team Čistá, ovšem získali tím body za druhé místo v kategorii amatér do dvou litrů. O něco lépe se dařilo týmu Land Rover Mejznar na velmi upraveném Audi Quattro č. 155. Ale z celkových 21 kol to bylo jen 9. místo v kategorii pro Vlasáka, Nedomlela, Nového a Škrabálka. Ani jasně žlutý Suzuki Jimny č.122 Béďa OffROAD Teamu Bedřicha Vršanského a Jakuba Kowolowskieho na tom nebyl o mnoho lépe. 23 kol je posunulo jen o jednu příčku. Na celkově osmé příčce se udržel i přes technické potíže se spojkou a pak i utrženou řadící pákou Terasoft OffROAD Team st.č. 130. A pro Bohumila Vošického, Miloše Mertu, Tomáše Petráka a celý tým to znamenalo zlato v kategorii Amatér. Druhý vůz Wings Team měl potíže už v pátek, kdy upadlo kolo kdesi na odvrácené straně trati. Radek Šabata, Radim Starosta, Jana Grusová a Erik Lesák na něm přes noc zamakali a bylo z toho pěkné 7. místo. Domácí posádka Ludva „Dědek“ Hradil, Vašek Šrubař, Zdeněk Krácmar a Tomáš Vyhnánek se st.č. 158 – Pneuservis H+T Šternberk dokázala nakroužit 31 kol a to znamenalo 6. místo. Jen o jedno kolo jim utekly ceny za páté, které získali Randýskové se 103 – SARA Hranice. St. č.108 OffROAD Team Olomouc vybojoval bramborový post. 33 kol bohužel pro Vláďu Nenajeta a Viktora Zlámala nestačilo na lepší umístění. Za velkou pozornost stojí výsledek prvních tří. Téměř identické vozy Suzuki Jimny a stejný počet kol – 35. Rozdíl je jen v časech průjezdu tím posledním. David Žitník a Robert Nešpor to zvládli o dvě minutky pomaleji než stříbrný Zdeňa Pořízek a tak si Denimoto st. č. 106 připisuje body za třetí místo. Se 171 startující, z dálky rozpoznatelný, oranžový vůz OffROAD Teamu Pořízek dovezl Zdeňu seniora a juniora Pořízkovi na stříbrné místo a také pro ceny věnované firmou Jopl. Na všechny si posvítili novými auto žárovkami Philips, které právě dostali za vítězství, Mirek Zapletal s Antonínem Černým a Přemkem Korejsem. OffROADSport Dřevohostice vyhrál krom jiného ceny věnované spolupořádající stavební společností Valtr. Pro zajímavost měli všechny tři týmy v této kategorii o jedno kolo více než vítěz kategorie nad dva litry… Dalším závodem seriálu je náročná, tradiční 24 hodinovka v Dobřanech u Plzně. Je to již 9. ročník tohoto maratónu a tak se počítá opět s kvalitní účastí. Pokud tedy nebudete mít o víkendu 20. května co na práci, přijeďte podpořit všechny účastníky a užít si tu neopakovatelnou atmosféru, která po celý víkend vždy v Dobřanech panuje. Více informací o celém seriálu najdete na stránkách www.offroadmaraton.cz.Valtr OffROAD Maraton 2006

Auta do 2000 cm3 - S

1. OffROADSport Dřevohostice Suzuki Jimny 35

2. OffROAD team Pořízek Suzuki Jimny +3:31

3. Denimoto team Suzuki Jimny +5:43,9

4. OffRoad Team Olomouc Suzuki Vitara -2

5. SARA Hranice Suzuki Jimny -3Auta nad 2000 cm3 - S

1. Šroťáci Range Rover 34

2. Valtr OffROAD Team Jeep CJ -1

3. Preiner Offroad Team Nissan Patrol -23

4. Horský statek Cínovec Mitsubishi Pajero -30Auta do 2000 cm3 - A

1. Terasoft Offroad team Suzuki Jimny 24

2. Offroad team Čistá Suzuki Samurai -10Moto

1. Auto nešpor Team KTM 400 20

2. Římani 45 Honda CR 250r 20

3. OffROADSport Dřevohostice Yamaha YZF 450 -1

4. M-Team Šternberk II Yamaha WR 450 -1

5. O´Neal Team KTM SX 125 -1Čtyřkolky SP

1. Quad team Nováček I. Honda TRX 450 18

2. Quad Team Paka Yamaha XY FZ 450 -1

3. Dobiáš Marek Suzuki LTZ 400 -2

4. Motoklub Bílina II Yamaha 660 -2

5. Motosport Žár I. Gas Gas 450 -3Čtyřkolky TR

1. Adams Moto Linhai 300 12

2. Polaris Quad Team Krhanice Polaris Sport -1

3. Linhai Trutnov Linhai journey man 260 -1

4. DV Team - Zapadlo Karel E-Ton 250 -6

5. ANDY Motors Yamaha Kodiak -7

 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Více o tématu Reportáže ze závodů
· Další články od autora luke


Nejčtenější článek na téma Reportáže ze závodů:
Land Cruiser Party 2011

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"VALTR OffROAD Maraton" | Přihlásit/Registrovat | 42 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: Suwalki 882 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Čtvrtek, 14.08. 2008 - 10:28:14
imagenes de putitas de secundaria [groups.google.es] imagenes de putitas de secundaria ninfomanas guarras [groups.google.es] ninfomanas guarras nenas en minifaldas [groups.google.es] nenas en minifaldas secretarias afeitadas [groups.google.es] secretarias afeitadas mis minifalda [groups.google.es] mis minifalda videos de peleas femeninas [groups.google.es] videos de peleas femeninas famosas dominicanas desnudas [groups.google.es] famosas dominicanas desnudas fotos [groups.google.es] fotos fotos y videos infragantis bolivia [groups.google.es] fotos y videos infragantis bolivia videos de perreo en vivo gratis [groups.google.es] videos de perreo en vivo gratis pattycake [groups.google.es] pattycake gente masturvandose [groups.google.es] gente masturvandose galeria pechos mpgs [groups.google.es] galeria pechos mpgs chicas exibicionstas webcam gratis [groups.google.es] chicas exibicionstas webcam gratis chicas cagando y meando gratis [groups.google.es] chicas cagando y meando gratis zona xxx rubias y morenas fotos con liguero [groups.google.es] zona xxx rubias y morenas fotos con liguero galeria violacion [groups.google.es] galeria violacion relatos violacion adolescente [groups.google.es] relatos violacion

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 626 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Čtvrtek, 14.08. 2008 - 19:36:02
revista mujer sekx [groups.google.es] revista mujer sekx homosesuales download [groups.google.es] homosesuales download invitacion sluts [groups.google.es] invitacion sluts cogidas de negras [groups.google.es] cogidas de negras fotolog de escolares faldas [groups.google.es] fotolog de escolares faldas imagenes xxxz [groups.google.es] imagenes xxxz liceanas sexo sluts [groups.google.es] liceanas sexo sluts lesbis fotos [groups.google.es] lesbis fotos pelirrojas valladolid [groups.google.es] pelirrojas valladolid culos del df [groups.google.es] culos del df contactos msn cam liberales chicas [groups.google.es] contactos msn cam liberales chicas nenitas cachondas [groups.google.es] nenitas cachondas faldas cortas y sexis [groups.google.es] faldas cortas y sexis colegiales pilladas videos gratis [groups.google.es] colegiales pilladas videos gratis mujeres arabe folladas [groups.google.es] mujeres arabe folladas fotolog calientes de chile [groups.google.es] fotolog calientes de chile jovencisimas cachondas [groups.google.es] jovencisimas cachondas vaguinas abiertas jovenes [groups.google.es] vaguinas abiertas jovenes violaciones en video [groups.google.es] violaciones en video
Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 157 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Čtvrtek, 14.08. 2008 - 23:58:45
rubios gay [groups.google.es] rubios gay trasvestidos fotos [groups.google.es] trasvestidos fotos sexo en vivo por videochat [groups.google.es] sexo en vivo por videochat pijas corrida [groups.google.es] pijas corrida videos de monjas cogiendo [groups.google.es] videos de monjas cogiendo lineas aereas argentinas [groups.google.es] lineas aereas argentinas peruana chicas sexy nudas [groups.google.es] peruana chicas sexy nudas culos duritos [groups.google.es] culos duritos degeneradas gratis en medellin [groups.google.es] degeneradas gratis en medellin brujas dibujos foto [groups.google.es] brujas dibujos foto ricos culitos de nenitas [groups.google.es] ricos culitos de nenitas shemale asiaticos foto [groups.google.es] shemale asiaticos foto bajar pc basket [groups.google.es] bajar pc basket culiando menores [groups.google.es] culiando menores madura sexo oral [groups.google.es] madura sexo oral fotos gratis de vajinas grandes y lindas [groups.google.es] fotos gratis de vajinas grandes y lindas que amteurs video [groups.google.es] que amteurs video bajar pe3liculas [groups.google.es] bajar pe3liculas galerias chicas corona [groups.google.es] galerias chicas corona Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 485 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pátek, 15.08. 2008 - 03:30:05
jetixcom [groups.google.es] jetixcom nombre de actrices negras [groups.google.es] nombre de actrices negras fotos soofilia [groups.google.es] fotos soofilia fetichismo pie medias pantys [groups.google.es] fetichismo pie medias pantys fotos de peinados para varones [groups.google.es] fotos de peinados para varones follando con mi perro [groups.google.es] follando con mi perro liceanas [groups.google.es] liceanas fotos bajo falda gratis infragantis [groups.google.es] fotos bajo falda gratis infragantis homens maduros e peludos [groups.google.es] homens maduros e peludos fotos chicas disfrazadas gatitas [groups.google.es] fotos chicas disfrazadas gatitas famosos pillados follando [groups.google.es] famosos pillados follando fotomontaje porno de dulce maria [groups.google.es] fotomontaje porno de dulce maria lesbianas enamoradas dvd [groups.google.es] lesbianas enamoradas dvd colas cagando [groups.google.es] colas cagando enfermeras culiando fotos [groups.google.es] enfermeras culiando fotos tranny orgy fuck [groups.google.es] tranny orgy fuck fotos de pollas de negros gays gratis [groups.google.es] fotos de pollas de negros gays gratis escort gorditas [groups.google.es] escort gorditas
Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 46 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pátek, 15.08. 2008 - 07:27:40
putasanal [groups.google.es] putasanal guarra transexoual follao [groups.google.es] guarra transexoual follao bolivianas cachondas [groups.google.es] bolivianas cachondas chochos frondosos mpgs [groups.google.es] chochos frondosos mpgs sexo maturas [groups.google.es] sexo maturas galerias fotos homens xxx [groups.google.es] galerias fotos homens xxx mujeres pajeandose videos gratis 100 [groups.google.es] mujeres pajeandose videos gratis 100 clube das mulatas gostosa [groups.google.es] clube das mulatas gostosa pendejas regias [groups.google.es] pendejas regias putitas golosas [groups.google.es] putitas golosas galerias de fantasias hadas [groups.google.es] galerias de fantasias hadas mujeres con vaginas inchadas [groups.google.es] mujeres con vaginas inchadas xxxx trailers gratis [groups.google.es] xxxx trailers gratis fotos de potras [groups.google.es] fotos de potras sexoo webcam chat gratis [groups.google.es] sexoo webcam chat gratis horsecum [groups.google.es] horsecum fotos de vulvas depiladas [groups.google.es] fotos de vulvas depiladas cuca rica vajinaes com [groups.google.es] cuca rica vajinaes com bailarinas tetonas [groups.google.es] bailarinas tetonas Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 520 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pátek, 15.08. 2008 - 10:56:01
chupando xoxos [groups.google.es] chupando xoxos erelatos lesbicos [groups.google.es] erelatos lesbicos madre follando hijo infraganti [groups.google.es] madre follando hijo infraganti xinas calientes [groups.google.es] xinas calientes fotos de transexules en medellin [groups.google.es] fotos de transexules en medellin fakes de famosas peruanas [groups.google.es] fakes de famosas peruanas fotos de pubis birgen [groups.google.es] fotos de pubis birgen fotolog de belinda [groups.google.es] fotolog de belinda kinesiologas en arequipa [groups.google.es] kinesiologas en arequipa hombres y mujeres cojiendose [groups.google.es] hombres y mujeres cojiendose colombiana culiando [groups.google.es] colombiana culiando osos montaaeses de caricaturas [groups.google.es] osos montaaeses de caricaturas culeadas ricas [groups.google.es] culeadas ricas paginas catolicas powerpoints [groups.google.es] paginas catolicas powerpoints amateurs vestidas anal [groups.google.es] amateurs vestidas anal galerias de orgias [groups.google.es] galerias de orgias lindas mugeres [groups.google.es] lindas mugeres videos adolescentes cachando [groups.google.es] videos adolescentes cachando Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 412 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pátek, 15.08. 2008 - 15:27:47
fetichismo gay [groups.google.es] fetichismo gay chochos de mujeres exitantes peludas [groups.google.es] chochos de mujeres exitantes peludas fotos de perritos labradores [groups.google.es] fotos de perritos labradores fotos chicas orientales [groups.google.es] fotos chicas orientales adolescentes muestras jugoso [groups.google.es] adolescentes muestras jugoso peruanas amateur [groups.google.es] peruanas amateur braguitas hentai [groups.google.es] braguitas hentai imsesto [groups.google.es] imsesto contactos colegialas [groups.google.es] contactos colegialas mujeres masajistas en xalapa mexico [groups.google.es] mujeres masajistas en xalapa mexico galeria de casadas viciosas maduras [groups.google.es] galeria de casadas viciosas maduras puras negras putas tetonas y culonas [groups.google.es] puras negras putas tetonas y culonas video splitter sluts [groups.google.es] video splitter sluts wwwricascl [groups.google.es] wwwricascl japonesas sexis [groups.google.es] japonesas sexis pezones de venezolanas [groups.google.es] pezones de venezolanas sexoo duro transexoual [groups.google.es] sexoo duro transexoual lindas braguitas [groups.google.es] lindas braguitas Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 176 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Sobota, 16.08. 2008 - 00:09:26
superculos argentinos [groups.google.es] superculos argentinos gordas calientes gratis [groups.google.es] gordas calientes gratis web cam caseras [groups.google.es] web cam caseras mujeres culiando videos [groups.google.es] mujeres culiando videos fotos de prostituas pilladas en la calle [groups.google.es] fotos de prostituas pilladas en la calle puro veintecom [groups.google.es] puro veintecom colejialas con animales [groups.google.es] colejialas con animales anal panthys gallery [groups.google.es] anal panthys gallery foto sobaco peludo [groups.google.es] foto sobaco peludo fotos de nalgas gigantes [groups.google.es] fotos de nalgas gigantes zona xxx rubias y morenas fotos con liguero [groups.google.es] zona xxx rubias y morenas fotos con liguero colegialas peleando videos gratis [groups.google.es] colegialas peleando videos gratis fotos madre e hijos follando [groups.google.es] fotos madre e hijos follando xesy porno [groups.google.es] xesy porno espiando bajo las faldas fotos xxx [groups.google.es] espiando bajo las faldas fotos xxx demo de potorros [groups.google.es] demo de potorros videos pilladas durmiendo [groups.google.es] videos pilladas durmiendo depilacion pubis imagenes [groups.google.es] depila

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 443 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Sobota, 16.08. 2008 - 03:34:53
lesbianas oral anal [groups.google.es] lesbianas oral anal desnudos galerias [groups.google.es] desnudos galerias rosario swingers [groups.google.es] rosario swingers ninfomanas valencianas dvd [groups.google.es] ninfomanas valencianas dvd luisiana lopilato culiando [groups.google.es] luisiana lopilato culiando mujeres con mini braguitas [groups.google.es] mujeres con mini braguitas tetas monstruosas [groups.google.es] tetas monstruosas indiscretas con faldas [groups.google.es] indiscretas con faldas ber fotos de penes de adolecentes [groups.google.es] ber fotos de penes de adolecentes puchas argentinas [groups.google.es] puchas argentinas fotos de mujeres brasileaas al natural [groups.google.es] fotos de mujeres brasileaas al natural fotos gratis de morenos desnudos [groups.google.es] fotos gratis de morenos desnudos prietas y culonas [groups.google.es] prietas y culonas boob foto belleza [groups.google.es] boob foto belleza relatos azotes [groups.google.es] relatos azotes extremadamente nalgonas [groups.google.es] extremadamente nalgonas exnovia catalana [groups.google.es] exnovia catalana rameras folladoras [groups.google.es] rameras folladoras Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 681 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Sobota, 16.08. 2008 - 06:45:40
colegialas modelos [groups.google.es] colegialas modelos lolitas chiquitas uniformadas [groups.google.es] lolitas chiquitas uniformadas galeria de biejas [groups.google.es] galeria de biejas secretarias travestis [groups.google.es] secretarias travestis relatos orgias [groups.google.es] relatos orgias fotos aznal [groups.google.es] fotos aznal live webcam weddings [groups.google.es] live webcam weddings chat sexoo bcn [groups.google.es] chat sexoo bcn fotolog de perritas [groups.google.es] fotolog de perritas anuncios pornos [groups.google.es] anuncios pornos fotolog de peladas [groups.google.es] fotolog de peladas revelde seso [groups.google.es] revelde seso chatear gratis sexoo [groups.google.es] chatear gratis sexoo britney 20spears [groups.google.es] britney 20spears sirvientas violadas [groups.google.es] sirvientas violadas videos pornostar gratis [groups.google.es] videos pornostar gratis foto de mi novia cornudo [groups.google.es] foto de mi novia cornudo sekx ukraine [groups.google.es] sekx ukraine culitos colegiales [groups.google.es] culitos colegiales fotos gratis de chibolitas [groups.google.es] fotos gratis de chi

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 858 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Sobota, 16.08. 2008 - 10:21:31
desnudos hermosos dvd [groups.google.es] desnudos hermosos dvd sexo oral gratuito [groups.google.es] sexo oral gratuito hombres osos [groups.google.es] hombres osos potras com sexo [groups.google.es] potras com sexo noticias univicioncom [groups.google.es] noticias univicioncom http se3xo en videomexiyiorg [groups.google.es] http se3xo en videomexiyiorg de bucaramanga posando [groups.google.es] de bucaramanga posando sexo casero de chiquillas [groups.google.es] sexo casero de chiquillas muaequitas sexis [groups.google.es] muaequitas sexis fotos chupando pijas [groups.google.es] fotos chupando pijas fotografias pornograficas de insesto [groups.google.es] fotografias pornograficas de insesto travesti majadahonda [groups.google.es] travesti majadahonda madura mas 40 [groups.google.es] madura mas 40 galeria orgias caseras [groups.google.es] galeria orgias caseras gifs navidenos [groups.google.es] gifs navidenos shemales wild [groups.google.es] shemales wild culitos reventados [groups.google.es] culitos reventados de prostututas calatitas en poses [groups.google.es] de prostututas calatitas en poses demo pornos download [groups.google.es] demo pornos download Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 471 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Sobota, 16.08. 2008 - 14:52:25
xeso pillados [groups.google.es] xeso pillados lenceria para crossdresser [groups.google.es] lenceria para crossdresser putas menores edad [groups.google.es] putas menores edad follando con nalgonas [groups.google.es] follando con nalgonas coaos estirados [groups.google.es] coaos estirados rito cogiendo [groups.google.es] rito cogiendo guatemaltecas culonas [groups.google.es] guatemaltecas culonas secretarias suecas culiando [groups.google.es] secretarias suecas culiando putitas golosas [groups.google.es] putitas golosas adolecente en el sexeso [groups.google.es] adolecente en el sexeso sexis mujres [groups.google.es] sexis mujres sexso madre e hijas gratis [groups.google.es] sexso madre e hijas gratis jovencitos guarros y cachondos [groups.google.es] jovencitos guarros y cachondos chicas lesbia [groups.google.es] chicas lesbia follar celebridad [groups.google.es] follar celebridad foto de hermafrodita [groups.google.es] foto de hermafrodita embarazadas desnudas [groups.google.es] embarazadas desnudas doctoras zorras videos [groups.google.es] doctoras zorras videos pelicuals sexo [groups.google.es] pelicuals sexo Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 384 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Sobota, 16.08. 2008 - 22:56:58
desnudos de peliculas chilenas [groups.google.es] desnudos de peliculas chilenas fotos ardientes de licenciada tetarelli [groups.google.es] fotos ardientes de licenciada tetarelli fotos de pendejas en calzas [groups.google.es] fotos de pendejas en calzas fotos de violacioones [groups.google.es] fotos de violacioones drive for webcam kocom [groups.google.es] drive for webcam kocom fotos bajo falda [groups.google.es] fotos bajo falda lolitas adolecentes [groups.google.es] lolitas adolecentes zexo juegos [groups.google.es] zexo juegos sexo teror [groups.google.es] sexo teror mujeres maduras eroticas peludas fotoss [groups.google.es] mujeres maduras eroticas peludas fotoss chistes para enanos [groups.google.es] chistes para enanos peliculas cristianas en torrent [groups.google.es] peliculas cristianas en torrent amateur galerias [groups.google.es] amateur galerias chicas gijon [groups.google.es] chicas gijon dibujos de violaciones pornograficas [groups.google.es] dibujos de violaciones pornograficas vedetes desnudas peruanas [groups.google.es] vedetes desnudas peruanas  ˙  ĐA [groups.google.es]  ˙  ĐA lolitas malas [groups.google.es] loli

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 169 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Neděle, 17.08. 2008 - 02:20:13
sex vedeos [groups.google.es] sex vedeos caricaturas zarpadas [groups.google.es] caricaturas zarpadas como um gays goza [groups.google.es] como um gays goza tias bien folladas [groups.google.es] tias bien folladas braguitas bajo falda [groups.google.es] braguitas bajo falda galerias gratis de nenas cogiendo [groups.google.es] galerias gratis de nenas cogiendo panochas de colombianas [groups.google.es] panochas de colombianas chicas bellas vip [groups.google.es] chicas bellas vip sexso profesional videos [groups.google.es] sexso profesional videos fotos coos viejos [groups.google.es] fotos coos viejos culos y tetotas [groups.google.es] culos y tetotas brazil spycam [groups.google.es] brazil spycam doctoras folladas [groups.google.es] doctoras folladas chicas en calzon [groups.google.es] chicas en calzon foto esposa gorda [groups.google.es] foto esposa gorda 0123famosas [groups.google.es] 0123famosas chicas gijon [groups.google.es] chicas gijon revistas sexo [groups.google.es] revistas sexo mujeres chupando pene [groups.google.es] mujeres chupando pene videos de chinitas en lenceria [groups.google.es] videos de chinitas en lence

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 580 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Neděle, 17.08. 2008 - 06:08:13
video objetos detro de vajina gratis [groups.google.es] video objetos detro de vajina gratis prensa dominicana [groups.google.es] prensa dominicana videos de lesvianaas [groups.google.es] videos de lesvianaas galeria de asiaticas [groups.google.es] galeria de asiaticas madres gratis mpgs [groups.google.es] madres gratis mpgs tanga voyerus [groups.google.es] tanga voyerus foto follando a mi suegra [groups.google.es] foto follando a mi suegra sus mejores [groups.google.es] sus mejores fotos porno de hombres masoquistas gays [groups.google.es] fotos porno de hombres masoquistas gays selena spice galeria [groups.google.es] selena spice galeria livecam playa del ingles [groups.google.es] livecam playa del ingles 999 91989{9€9…9Š99”9™9ž9Ł9Ť9ą9ż9Ć9 [groups.google.es] 999 91989{9€9…9Š99”9™9ž9Ł9Ť9ą9ż9Ć9 telefono transex [groups.google.es] telefono transex bellas nalgas venezolanas [groups.google.es] bellas nalgas venezolanas putitas chilenas [groups.google.es] putitas chilenas webcam free sex [groups.google.es] webcam free sex fotos de dormidas folladas gratis [groups.google.es] fotos de dormidas folladas gratis euro live webcam [groups.google.es] euro live webcam culos

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 704 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Neděle, 17.08. 2008 - 10:20:23
fotologsex [groups.google.es] fotologsex rostros bonitos rostros [groups.google.es] rostros bonitos rostros peludasus [groups.google.es] peludasus lesvicas deliciosas [groups.google.es] lesvicas deliciosas mugeres de vajina chica [groups.google.es] mugeres de vajina chica fotolog superculos [groups.google.es] fotolog superculos colegiales follandocom [groups.google.es] colegiales follandocom debutantes follando duro [groups.google.es] debutantes follando duro chicas calatas cachando con hombre [groups.google.es] chicas calatas cachando con hombre contactos sexo fotos [groups.google.es] contactos sexo fotos cicciolina follando con un caballo [groups.google.es] cicciolina follando con un caballo papelera del besos [groups.google.es] papelera del besos aguascalientes sexo anal [groups.google.es] aguascalientes sexo anal imperiodef [groups.google.es] imperiodef depilacion gay bilbao [groups.google.es] depilacion gay bilbao gorda follada [groups.google.es] gorda follada peliculas de chicas porno jovenes virjenes [groups.google.es] peliculas de chicas porno jovenes virjenes chupando en la calle [groups.google.es] chupando en la calle sexso con la chicholina [gr

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 305 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Neděle, 17.08. 2008 - 15:01:46
fotos chicas tetonas con sosten [groups.google.es] fotos chicas tetonas con sosten chicas delgadas con buenas tetas [groups.google.es] chicas delgadas con buenas tetas gratis guarros [groups.google.es] gratis guarros pajinasde relatos sexuales [groups.google.es] pajinasde relatos sexuales llenitas desnudas [groups.google.es] llenitas desnudas panochas de putas [groups.google.es] panochas de putas sexso con objetos [groups.google.es] sexso con objetos maduras cogidas [groups.google.es] maduras cogidas exibicionistas gordas trailer [groups.google.es] exibicionistas gordas trailer lolitas menores bebes [groups.google.es] lolitas menores bebes foto de transexuales [groups.google.es] foto de transexuales culeando cuaadita [groups.google.es] culeando cuaadita pajinasde relatos sexuales [groups.google.es] pajinasde relatos sexuales video mujeres masturbandose [groups.google.es] video mujeres masturbandose fotos rarezas [groups.google.es] fotos rarezas telefonos de peruanas eroticas [groups.google.es] telefonos de peruanas eroticas liberamos [groups.google.es] liberamos mujeres meandose de gusto [groups.google.es] mujeres meandose de gusto mujeres culiando videos

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 965 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Neděle, 17.08. 2008 - 19:23:43
joven tetona [groups.google.es] joven tetona clip de famobil [groups.google.es] clip de famobil chat sexoo por sms [groups.google.es] chat sexoo por sms web cam en vivo sexo gratis ecuador [groups.google.es] web cam en vivo sexo gratis ecuador pajinas para mamas [groups.google.es] pajinas para mamas hombres y mujeres cojiendose [groups.google.es] hombres y mujeres cojiendose follando con nalgonas [groups.google.es] follando con nalgonas zorras y puchas [groups.google.es] zorras y puchas culos extremos [groups.google.es] culos extremos sexocams [groups.google.es] sexocams lo panochas gratis [groups.google.es] lo panochas gratis fotos de vajinas acabando [groups.google.es] fotos de vajinas acabando pagina de fotos caseras de bolivia [groups.google.es] pagina de fotos caseras de bolivia lolitas dsesnudas [groups.google.es] lolitas dsesnudas pechos rusos [groups.google.es] pechos rusos jovencitas modelando [groups.google.es] jovencitas modelando fotolog cogiendo [groups.google.es] fotolog cogiendo penes metiendo a vaginas en fotos grandes [groups.google.es] penes metiendo a vaginas en fotos grandes fotos de culos en mini faldas [groups.google.es] fotos de culos en mini faldas
Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 349 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Neděle, 17.08. 2008 - 23:33:18
monstruos de disney [groups.google.es] monstruos de disney paginas argentinas [groups.google.es] paginas argentinas frases de enamoradas [groups.google.es] frases de enamoradas peruanitas penetradas [groups.google.es] peruanitas penetradas agujero foto extension [groups.google.es] agujero foto extension videos cogelones [groups.google.es] videos cogelones kar20 [groups.google.es] kar20 mujeres prepago medellin [groups.google.es] mujeres prepago medellin ver culitos sabrosos de colegialas [groups.google.es] ver culitos sabrosos de colegialas sof relax [groups.google.es] sof relax chicasdemiciudad download [groups.google.es] chicasdemiciudad download chichonas y nalgonas imagenes [groups.google.es] chichonas y nalgonas imagenes jovencitas cojelonas [groups.google.es] jovencitas cojelonas actrices venezolanas en la pornografia [groups.google.es] actrices venezolanas en la pornografia sexi pie [groups.google.es] sexi pie renata desnuda [groups.google.es] renata desnuda trucos masturbacion [groups.google.es] trucos masturbacion cucas gigantes [groups.google.es] cucas gigantes diosa mpeg [groups.google.es] diosa mpeg Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 363 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pondělí, 18.08. 2008 - 02:51:55
cucas y pipi [groups.google.es] cucas y pipi relatos con caricaturas animadas de insesto [groups.google.es] relatos con caricaturas animadas de insesto universitarias calientes [groups.google.es] universitarias calientes chicas gigantes y rasuradas [groups.google.es] chicas gigantes y rasuradas pijas peludos [groups.google.es] pijas peludos lolitas menores bebes [groups.google.es] lolitas menores bebes bailes sexsuales [groups.google.es] bailes sexsuales argentina gemidos escort [groups.google.es] argentina gemidos escort lesbianas guarras [groups.google.es] lesbianas guarras zorras folladoras [groups.google.es] zorras folladoras maduras bonitas y sexis [groups.google.es] maduras bonitas y sexis chicas dormidas y cogidas [groups.google.es] chicas dormidas y cogidas culitos infragantti [groups.google.es] culitos infragantti wecams gratis [groups.google.es] wecams gratis fotos faldas diseao y confeccion [groups.google.es] fotos faldas diseao y confeccion fotos de nenas durmiendo [groups.google.es] fotos de nenas durmiendo pajinas de seso [groups.google.es] pajinas de seso rubias morenas [groups.google.es] rubias morenas cojiendo con burros [groups.google.es] cojiendo con bur

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 34 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pondělí, 18.08. 2008 - 06:58:59
xxx videos mujeres musculosas follando [groups.google.es] xxx videos mujeres musculosas follando dawn desires pantyhose [groups.google.es] dawn desires pantyhose contactos en morelia [groups.google.es] contactos en morelia pechos famosos [groups.google.es] pechos famosos sexo novia jpg [groups.google.es] sexo novia jpg adolescentes avi rojo [groups.google.es] adolescentes avi rojo fotolog piernas de mujer [groups.google.es] fotolog piernas de mujer www mini guegos con [groups.google.es] www mini guegos con menuda polla gay [groups.google.es] menuda polla gay jovencitas forsadas [groups.google.es] jovencitas forsadas fotos de tatuajes de pitbull [groups.google.es] fotos de tatuajes de pitbull perras dormidas [groups.google.es] perras dormidas fotos putas portuguesas gratis [groups.google.es] fotos putas portuguesas gratis culturistas cachondas [groups.google.es] culturistas cachondas culos y cucas peludas y gratis [groups.google.es] culos y cucas peludas y gratis sexoo erotico cam gratis [groups.google.es] sexoo erotico cam gratis viejitas fornicando [groups.google.es] viejitas fornicando escort gorditas [groups.google.es] escort gorditas tatuajes vajinales
Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 11 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pondělí, 18.08. 2008 - 11:00:54
amorsexso fuck [groups.google.es] amorsexso fuck jovencitas cojelonas [groups.google.es] jovencitas cojelonas yovacollection mpg [groups.google.es] yovacollection mpg formatear disco duro [groups.google.es] formatear disco duro video de prendas intimas venezolanas [groups.google.es] video de prendas intimas venezolanas fotos de sexxo caaseras [groups.google.es] fotos de sexxo caaseras foto transexoual gratis masturbaose [groups.google.es] foto transexoual gratis masturbaose felacion chibolas [groups.google.es] felacion chibolas fotolog escolares desnudas [groups.google.es] fotolog escolares desnudas lesvianas conociendose [groups.google.es] lesvianas conociendose maduras casadas calientes [groups.google.es] maduras casadas calientes foto de himem [groups.google.es] foto de himem fotolog mulatas [groups.google.es] fotolog mulatas paginas de adultos [groups.google.es] paginas de adultos modelos chupapollas [groups.google.es] modelos chupapollas iconos desnudoscom [groups.google.es] iconos desnudoscom pollas de extraterrestres [groups.google.es] pollas de extraterrestres fotos de vulvas depiladas [groups.google.es] fotos de vulvas depiladas video vieja culona
Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 261 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pondělí, 18.08. 2008 - 15:47:59
chicas escort en playa del carmen mexico [groups.google.es] chicas escort en playa del carmen mexico videos de coloradas follando [groups.google.es] videos de coloradas follando puritanas peludas [groups.google.es] puritanas peludas foto mujerer denuda [groups.google.es] foto mujerer denuda gitanas a follar [groups.google.es] gitanas a follar zonas de putas en tarragona [groups.google.es] zonas de putas en tarragona paginas blancaws [groups.google.es] paginas blancaws bajar videos duranguenses gratis [groups.google.es] bajar videos duranguenses gratis sexo en mexico [groups.google.es] sexo en mexico cucas y pipi [groups.google.es] cucas y pipi chochos bonitos negros [groups.google.es] chochos bonitos negros fotos masturbasion masculina [groups.google.es] fotos masturbasion masculina pendejas nylon [groups.google.es] pendejas nylon dibujos de xxx [groups.google.es] dibujos de xxx wwwmodelos mexicanas [groups.google.es] wwwmodelos mexicanas follando entre primos imagenes [groups.google.es] follando entre primos imagenes traseros sexy [groups.google.es] traseros sexy putitas meadas [groups.google.es] putitas meadas locker spy cams [groups.google.es] locker spy cams Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 458 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pondělí, 18.08. 2008 - 20:09:24
fotos eroticas obesas [groups.google.es] fotos eroticas obesas 0123famosas [groups.google.es] 0123famosas mujeres rubias lesbianas [groups.google.es] mujeres rubias lesbianas videos sexo gays [groups.google.es] videos sexo gays colaless colegialas en el colegio [groups.google.es] colaless colegialas en el colegio secretarias maduras peludas [groups.google.es] secretarias maduras peludas colaless colegialas en el colegio [groups.google.es] colaless colegialas en el colegio jovencitas pilladas pics [groups.google.es] jovencitas pilladas pics videochat minutos gratis [groups.google.es] videochat minutos gratis frases chistosas [groups.google.es] frases chistosas chicas calatas chupando pene [groups.google.es] chicas calatas chupando pene ivana fuck a lot [groups.google.es] ivana fuck a lot penes provocativos [groups.google.es] penes provocativos fotos culturistas femeninas desnudas [groups.google.es] fotos culturistas femeninas desnudas modelos de playboy enanas [groups.google.es] modelos de playboy enanas galeria de fotos de caseras de bolivianas desnudas [groups.google.es] galeria de fotos de caseras de bolivianas desnudas telefonos de peruanas eroticas [groups.google.es] telefonos de peruanas eroticas Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 890 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Pondělí, 18.08. 2008 - 23:52:05
maduras cubanas trailer [groups.google.es] maduras cubanas trailer fotos antiguas de folladas [groups.google.es] fotos antiguas de folladas relatos eroticos argentinos [groups.google.es] relatos eroticos argentinos japonesa tetona [groups.google.es] japonesa tetona vaguinas abiertas jovenes [groups.google.es] vaguinas abiertas jovenes nalgonas morenas [groups.google.es] nalgonas morenas petardas dibujos [groups.google.es] petardas dibujos britny spirs [groups.google.es] britny spirs novias golfas [groups.google.es] novias golfas madura xexo [groups.google.es] madura xexo escort grecia [groups.google.es] escort grecia xxx gugetes sexsuales gratis [groups.google.es] xxx gugetes sexsuales gratis [groups.google.es] universitarias posando [groups.google.es] universitarias posando argentinas chupandola [groups.google.es] argentinas chupandola duro motorcycle tire [groups.google.es] duro motorcycle tire gratis fotos de futbolistas mexicanos desnudos [groups.google.es] gratis fotos de futbolistas mexicanos desnudos intercambios amateurs vid [groups.google.es] intercambios amateurs vid sexoo desde casa con webcam [groups.google.es] sexoo desde casa con webcam Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 192 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Úterý, 19.08. 2008 - 03:01:48
sexis bolivianas [groups.google.es] sexis bolivianas amater total [groups.google.es] amater total zaragoza travestis [groups.google.es] zaragoza travestis culos rotas pornos gratis [groups.google.es] culos rotas pornos gratis video porno japones infantil chibolitas gratis [groups.google.es] video porno japones infantil chibolitas gratis xicas famosas sexi [groups.google.es] xicas famosas sexi culturistas femeninas desnudas [groups.google.es] culturistas femeninas desnudas braguitas asiaticas [groups.google.es] braguitas asiaticas fotos de zorritascom [groups.google.es] fotos de zorritascom frases para jobenes [groups.google.es] frases para jobenes foto mujer maduras [groups.google.es] foto mujer maduras zorritas colombianas [groups.google.es] zorritas colombianas ber videos de jobencitas gratis [groups.google.es] ber videos de jobencitas gratis chicas toluca [groups.google.es] chicas toluca parejas lujuriosa [groups.google.es] parejas lujuriosa seaoras mamadoras [groups.google.es] seaoras mamadoras fotos atrvidas de mujeres [groups.google.es] fotos atrvidas de mujeres lolitaas de 14 fotos desnudas [groups.google.es] lolitaas de 14 fotos desnudas fot

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 662 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Úterý, 19.08. 2008 - 06:37:38
abuelas xxxx [groups.google.es] abuelas xxxx escolares asiaticas gratis [groups.google.es] escolares asiaticas gratis lolitas danesas [groups.google.es] lolitas danesas fotos dse mujeres denudas gratis [groups.google.es] fotos dse mujeres denudas gratis xeso fotos maduros [groups.google.es] xeso fotos maduros mujeres fajando [groups.google.es] mujeres fajando chat cam web gratis [groups.google.es] chat cam web gratis madrid webcam live [groups.google.es] madrid webcam live senos lactantes gratis [groups.google.es] senos lactantes gratis adolescentes zarpadas [groups.google.es] adolescentes zarpadas sexi ppt [groups.google.es] sexi ppt putas pequenas [groups.google.es] putas pequenas galeria de travestis [groups.google.es] galeria de travestis gays pitudos [groups.google.es] gays pitudos travestis sabrosas [groups.google.es] travestis sabrosas mujeres masajistas en vigo [groups.google.es] mujeres masajistas en vigo jesica siro [groups.google.es] jesica siro pornografia en vivo [groups.google.es] pornografia en vivo gifs gigantes animados [groups.google.es] gifs gigantes animados sexoooicas fotos [groups.google.es] sexoooicas fotos

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 382 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Úterý, 19.08. 2008 - 10:28:22
vajinas en [groups.google.es] vajinas en luisana lorelei lopilato [groups.google.es] luisana lorelei lopilato rubias morenas [groups.google.es] rubias morenas live videochat [groups.google.es] live videochat tavestis foto [groups.google.es] tavestis foto escolares pendejas mexicanas [groups.google.es] escolares pendejas mexicanas lloronascom [groups.google.es] lloronascom paginas de videos de niaos gay cogiendo gratuitos [groups.google.es] paginas de videos de niaos gay cogiendo gratuitos chiquitita follando [groups.google.es] chiquitita follando chicas judias pollando [groups.google.es] chicas judias pollando argentinas phorno [groups.google.es] argentinas phorno enemas asquerosas con maduras [groups.google.es] enemas asquerosas con maduras ricas cogidas [groups.google.es] ricas cogidas rubias muy culonas [groups.google.es] rubias muy culonas culiadas duro [groups.google.es] culiadas duro chicas vestuarios femeninos [groups.google.es] chicas vestuarios femeninos woman naked [groups.google.es] woman naked free webcam adult [groups.google.es] free webcam adult fotos de scorts en mexicali [groups.google.es] fotos de scorts en mexicali
Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 665 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Úterý, 19.08. 2008 - 15:18:49
putitas ermosas gratis [groups.google.es] putitas ermosas gratis fotolog puta [groups.google.es] fotolog puta fotolog mulatas [groups.google.es] fotolog mulatas chikas de latinas non desnudas [groups.google.es] chikas de latinas non desnudas boy for boy sexo in castelldefels [groups.google.es] boy for boy sexo in castelldefels fotos demujeres en vikiny [groups.google.es] fotos demujeres en vikiny webcam roma [groups.google.es] webcam roma follando con mi suegra [groups.google.es] follando con mi suegra xxx compartir cam hotmail [groups.google.es] xxx compartir cam hotmail gifs animados del adolescente [groups.google.es] gifs animados del adolescente chicas calientes de spring break galerias [groups.google.es] chicas calientes de spring break galerias profesoras infraganti [groups.google.es] profesoras infraganti chicas infieles ferrol [groups.google.es] chicas infieles ferrol culos sabrosos} [groups.google.es] culos sabrosos} de galerias putas [groups.google.es] de galerias putas ticas mamonas [groups.google.es] ticas mamonas gratis relatos incestuosos [groups.google.es] gratis relatos incestuosos chicas con minifaldas enseaando calzon gratis [groups.google.es] chicas con minifaldas enseaando calzon gratis Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 170 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Úterý, 19.08. 2008 - 20:19:44
jhentai [groups.google.es] jhentai machos buenos desnudos [groups.google.es] machos buenos desnudos jovencitas colegiales gratis [groups.google.es] jovencitas colegiales gratis chicholina actriz [groups.google.es] chicholina actriz shemale movie vids [groups.google.es] shemale movie vids fotolog zorritas calientes [groups.google.es] fotolog zorritas calientes lesbianas masturbndose [groups.google.es] lesbianas masturbndose chicas con tetas xxxl [groups.google.es] chicas con tetas xxxl lisenciada tetareli cogiendo [groups.google.es] lisenciada tetareli cogiendo galeria de chicosdesnudos [groups.google.es] galeria de chicosdesnudos sexo v deos [groups.google.es] sexo v deos fotos de abuelas follando con adolecentes [groups.google.es] fotos de abuelas follando con adolecentes mujeres sensuales [groups.google.es] mujeres sensuales artistas con pantimedias [groups.google.es] artistas con pantimedias tangas escondidas [groups.google.es] tangas escondidas sexooolia infantil [groups.google.es] sexooolia infantil fotolog chile pornos [groups.google.es] fotolog chile pornos enfermera dibujo preciosos momentos [groups.google.es] enfermera dibujo preciosos momentos Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 868 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Středa, 20.08. 2008 - 00:34:34
argentinas chupandola [groups.google.es] argentinas chupandola fotosporno mpg [groups.google.es] fotosporno mpg jovencitas negras viciosas [groups.google.es] jovencitas negras viciosas videoas de acabadas femeninas [groups.google.es] videoas de acabadas femeninas sexoo cam vivo gratis [groups.google.es] sexoo cam vivo gratis [groups.google.es] free porno web cam [groups.google.es] free porno web cam k latex fotos mascaras chicas [groups.google.es] k latex fotos mascaras chicas bombachitas [groups.google.es] bombachitas shemale movie vids [groups.google.es] shemale movie vids chat transexuales chueca [groups.google.es] chat transexuales chueca depilacion vaginal [groups.google.es] depilacion vaginal sexo vidios mpg [groups.google.es] sexo vidios mpg enagua videoafezcom [groups.google.es] enagua videoafezcom anal negras [groups.google.es] anal negras amigas analescom [groups.google.es] amigas analescom xxx blancanieves [groups.google.es] xxx blancanieves hombres pichando con perros [groups.google.es] hombres pichando con perros galerias marranas [groups.google.es] galerias marranas fotos fol

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 443 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Středa, 20.08. 2008 - 03:41:01
videos gratis deparejas descuidadas [groups.google.es] videos gratis deparejas descuidadas fotos follando menores fotolog [groups.google.es] fotos follando menores fotolog lesbianas putas universitarias bucaramanga colombia [groups.google.es] lesbianas putas universitarias bucaramanga colombia liceanas rubias desnudas [groups.google.es] liceanas rubias desnudas 100tos de [groups.google.es] 100tos de sex vedeos [groups.google.es] sex vedeos wwwfotos de monstruos [groups.google.es] wwwfotos de monstruos las poses sexuales [groups.google.es] las poses sexuales cholas con polleras desnudas bolivianas [groups.google.es] cholas con polleras desnudas bolivianas fotos desnudos en vestuarios femeninos [groups.google.es] fotos desnudos en vestuarios femeninos sexies tetonas [groups.google.es] sexies tetonas sexso peruana [groups.google.es] sexso peruana clavadas [groups.google.es] clavadas foto gratis transexoual negro [groups.google.es] foto gratis transexoual negro trasvestis guapas [groups.google.es] trasvestis guapas fotos y video de modelos violadas de bolivia [groups.google.es] fotos y video de modelos violadas de bolivia escort bolivia xxx [groups.google.es] escort bolivia xxx follando por un agujero

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 331 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Středa, 20.08. 2008 - 07:23:29
nias en tanguitas [groups.google.es] nias en tanguitas fotos porno de belinda gavin [groups.google.es] fotos porno de belinda gavin jo0vencitas [groups.google.es] jo0vencitas putas grastis [groups.google.es] putas grastis 0123famosas [groups.google.es] 0123famosas moremas follando [groups.google.es] moremas follando hentai nias [groups.google.es] hentai nias bragas voyeur [groups.google.es] bragas voyeur livecam playa del ingles [groups.google.es] livecam playa del ingles wwwculoscon [groups.google.es] wwwculoscon britney peliculas hardcore [groups.google.es] britney peliculas hardcore peliculas roticas peruanas gratis [groups.google.es] peliculas roticas peruanas gratis homens maduros e peludos [groups.google.es] homens maduros e peludos listado peliculas eroticas italianas [groups.google.es] listado peliculas eroticas italianas my cene [groups.google.es] my cene culitos de pendejas culeando [groups.google.es] culitos de pendejas culeando mujeres gorditas pps [groups.google.es] mujeres gorditas pps botas altisimas [groups.google.es] botas altisimas galerias maduras gratis pinturas [groups.google.es] galerias maduras gratis pinturas Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 223 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Středa, 20.08. 2008 - 10:31:27
peruana chicas sexy nudas [groups.google.es] peruana chicas sexy nudas mujeres goticas de fotolog [groups.google.es] mujeres goticas de fotolog fotos antiguas de folladas [groups.google.es] fotos antiguas de folladas famosas mexicanas calientes [groups.google.es] famosas mexicanas calientes cine xxx [groups.google.es] cine xxx putas antofagasta [groups.google.es] putas antofagasta relatos sexis [groups.google.es] relatos sexis rito cogiendo [groups.google.es] rito cogiendo live sex cams [groups.google.es] live sex cams maduras colombianas culonas [groups.google.es] maduras colombianas culonas colitas colombianas [groups.google.es] colitas colombianas ¸ €é 9u܉uř†N Sťţ˙ ‹uřEČP‹Áćhdń*˙4Ąäř*˙PXEŕPEČPĄäř*häń*˙PhƒÄ…Ŕˆü EôPĄäř*hhđ*˙uŕ˙PX% €÷ŘŔţŔˆEýEôPĄäř*häń*˙uŕ˙PXEĐP‹hXđ*˙4Ąäř*˙PXEÔPEäP‹EĐP˙PEŘPEěPEđPEŔP‹EôP˙P8ƒÄDE€P‹Eôjj jP˙PƒÄöE‰t&‹M”‹}‹E˜‹Uœ#Ă#Ë#űA#ÓA‰E̊EźBBˆE˙ˆEţëżđ ÇEĚp šö şv ĆEţĆE˙‹E ‹u #Ãeč ‹^…Űu [groups.google.es] ¸ €é 9u܉uř†N Sťţ˙ ‹uřEČP‹Áćhdń*˙4Ąäř*˙PXEŕPEČPĄäř*häń*˙PhƒÄ…Ŕˆü EôPĄäř*hhđ*˙uŕ˙PX% €÷ŘŔţŔˆEýEôPĄäř*häń*˙uŕ˙PXEĐP‹hXđ*˙4Ąäř*˙PXEÔPEäP‹EĐP˙PEŘPEěPEđPEŔP‹EôP˙P8ƒÄDE€P‹Eôjj jP˙PƒÄöE‰t&‹M”‹}‹E˜‹Uœ#Ă#Ë#űA#ÓA‰E̊EźBBˆE˙ˆEţëżđ ÇEĚp šö şv ĆEţĆE˙‹E ‹u #Ãeč ‹^…Űu fotos amatur peruanas [groups.google.es] fotos amatur peruanas boobs muestra hardcore [groups.google.es] boobs muestra hardcore dcolombianas fotos [groups.google.es] dcolombianas fotos bombachas de cholas [groups.google.es] bombacha

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 903 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Středa, 20.08. 2008 - 19:01:16
pelis gays por bittorrent [groups.google.es] pelis gays por bittorrent mujeres velludas al natural [groups.google.es] mujeres velludas al natural galeria orgias caseras [groups.google.es] galeria orgias caseras cogiendo viejos [groups.google.es] cogiendo viejos relatos orgias [groups.google.es] relatos orgias fotos de pollas de negros gays gratis [groups.google.es] fotos de pollas de negros gays gratis hembra bien cogidas [groups.google.es] hembra bien cogidas fotos de mujeres calatas en italia [groups.google.es] fotos de mujeres calatas en italia mulheres nudas [groups.google.es] mulheres nudas fotos de vestuarios masculinos [groups.google.es] fotos de vestuarios masculinos notiblog fotos [groups.google.es] notiblog fotos youtube gitanas nalgonas [groups.google.es] youtube gitanas nalgonas bonitas frases en italiano [groups.google.es] bonitas frases en italiano com sexo xxx [groups.google.es] com sexo xxx trios de parejas [groups.google.es] trios de parejas cortos xxx gratis [groups.google.es] cortos xxx gratis abuelas masturvandose [groups.google.es] abuelas masturvandose osos en caricatura [groups.google.es] osos en caricatura adolecentes calatitas [grou

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 263 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Středa, 20.08. 2008 - 23:08:17
fotos de niaas follando [groups.google.es] fotos de niaas follando sexo trios gratis [groups.google.es] sexo trios gratis imagenes de besos grandes es [groups.google.es] imagenes de besos grandes es muaequitas exitantes [groups.google.es] muaequitas exitantes fotolog zorritas calientes [groups.google.es] fotolog zorritas calientes fotos de nenas colegialas clandestinas [groups.google.es] fotos de nenas colegialas clandestinas elsa pataqui follando [groups.google.es] elsa pataqui follando pies bonitos con pantimedias [groups.google.es] pies bonitos con pantimedias chibolas vagina virgen [groups.google.es] chibolas vagina virgen fotos chochos peludos antiguas [groups.google.es] fotos chochos peludos antiguas rubias virgenes [groups.google.es] rubias virgenes seaores peludos [groups.google.es] seaores peludos casadas mexicanas enculadas [groups.google.es] casadas mexicanas enculadas fotos gratis peruanas gordas tetonas [groups.google.es] fotos gratis peruanas gordas tetonas chocho corriendose [groups.google.es] chocho corriendose xexo con ermosas jobenes [groups.google.es] xexo con ermosas jobenes chicas valencia con webcam solo gratis [groups.google.es] chicas valencia con webcam solo gratis

Přečíst zbytek komentáře...

Re: Suwalki 781 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Čtvrtek, 21.08. 2008 - 17:53:12
free download able nextel i730 ringtones [www.google.com] free download able nextel i730 ringtones download verizon ringtone [www.google.com] download verizon ringtone ringtone downloaden free [www.google.com] ringtone downloaden free karma lloyd banks ringtone [www.google.com] karma lloyd banks ringtone free song ringtones for nokia 3587i htm [www.google.com] free song ringtones for nokia 3587i htm free ringtone for verizont/chocolate [www.google.com] free ringtone for verizont/chocolate kill bill ringtone mp3 [www.google.com] kill bill ringtone mp3 free download hindi funny voice ringtones [www.google.com] free download hindi funny voice ringtones scrubs ringtone free download [www.google.com] scrubs ringtone free download high mosquito pitched ringtone [www.google.com] high mosquito pitched ringtone ringtones tmobile [www.google.com] ringtones tmobile free motorola v60i composer ringtone [www.google.com] free motorola v60i composer ringtone free christmas ringtones for the motorola t720 [www.google.com] free christmas ringtones for the motorola t720 free motorola v170 poly ringtones [www.google.com] free motorola v170 poly ringtones free motorola ringtones composer [www.google.com] free motorola ringtones composer nokia free tamil ringtones notes [www.google.com] nokia free tamil ringtones note

Přečíst zbytek komentáře...

Re: VALTR OffROAD Maraton (Hodnocení: 1)
Od: vivian (macshoes1@hotmail.com) - Sobota, 24.03. 2012 - 10:15:08
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://sellburberryhandbag.com
Burberry handbag [sellburberryhandbag.com], Burberry purse [sellburberryhandbag.com], cheap Burberry handbag [sellburberryhandbag.com ], Burberry bag [sellburberryhandbag.com ], Burberry outlet [sellburberryhandbag.com ], Burberry wallet [sellburberryhandbag.com], Burberry belt [sellburberryhandbag.com], Burberry Caps [sellburberryhandbag.com], , Burberry scarf [sellburberryhandbag.com], Burberry sunglass [sellburberryhandbag.com], Burberry ties [sellburberryhandbag.com], Mac comestics [www.sellmacmakeups.com], mac cosmetics [www.sellmacmakeups.com], mac makeups [www.sellmacmakeups.com], juicy handbag [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture bag [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture purse [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture tracksuit [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture wallet [www.cheapjuicyhandbags.com], Juicy bag [www.cheapjuicyhandbags.com],

Coach Outlet Store Online (Hodnocení: 1)
Od: sdtrysdt15 (583835047@qq.com) - Čtvrtek, 05.04. 2012 - 09:12:49
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Swiftness is in the quality& Coach Factory [www.coachfactoryoutlet-z.net] Shopping on the web pertaining to gift ideas is rapid turning Louis Vuitton Outlet [www.cheaplouisvuittonstore.net] out to be the best alternative pertaining to men and Louis Vuitton Handbags [www.louisvuittonoutlet-z.net] women the same. Louis Vuitton Handbags [www.louisvuittonoutlet-z.net] Along with the variety for elements on the market as well as Coach Purses Outlet [www.coachhandbagssoutlet.net] possibilities to grab a good deal, Coach Handbags [www.coachhandbagssoutlet.net] the alternative to find something for Coach Store Online [www.coachoutletonline-z.net] your friend or family member and provide Coach Outlet Online [www.coachoutletonline-z.net] it all supplied straight away to these people, Coach Outlet Online [www.coachoutletonline-z.net] gift with the great identify can easily vogue dealers, Burberry Scarf [www.burberryoutlet-handbags.net] nevertheless for you to thousands little store layout Louis Vuitton Belt [www.louisvuittonoutlet-z.net] on the web shops possibly in any other case Hermes Bags [www.hermesbirkin-bagss.net] be unable to connection within your town. Coach Purses [www.coachhandbagssoutlet.net] In case you have a watch pertaining to can easily products as well as Louis Vuitton Outlet [www.cheaplouisvuittonstore.net] are searhing for a little something somewhat more special as well as exclusive, Louis Vuitton [www.louisvuittonssale.net] afterward on the web purchasing is actually a needs to. Louis Vuitton [www.louisvuittonssale.net] Store purchasing as well as on the web purchasing Louis Vuitton Handbags [www.louisvuittonoutlet-z.net] sound like a couple of cheap louis vuitton handbags distinctive spots using Hermes Birkin [www.hermesbirkin-bagss.net] the exact same main objective: Přečíst zbytek komentáře...

Re: VALTR OffROAD Maraton (Hodnocení: 1)
Od: my362 (zhi888168@yahoo.com) - Středa, 18.04. 2012 - 10:52:53
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
coach outlet store online [www.coachoutletstores666.com] Everything under control superdry clothing [www.superdryoutletonlinesale.com] The most personal cowboy coach online outlet [www.coachstorefactory666.com] Po Urban Construction nike high heels [www.nikeoutlethighheelsonline.com] follow the trend coach factory outlet [www.coachstoreonline666.com] More of a passion air max tn [www.topairtnshoes.com] Days to taste to the wine

summer wedding dresses (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Středa, 30.05. 2012 - 01:35:46
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
well mean that he likes you just as you are, summer dress sale [www.fooddress.org] summer dress sale if he's ready to marry you. It's just that a lot of us are expected to wear hand-me-down wedding dresses wedding shops [www.fooddress.org] wedding shops, and sometimes those dresses are just so ill-fitting - either for the times fooddress.org offers a line wedding dresses,affordable wedding dresses, cheap wedding dresses [www.fooddress.org],beach wedding dresses,beautiful wedding dresses,summer dresses., or for our own body types. linen summer dresses [www.fooddress.org] linen summer dressesBrides have to look out for themselves. If they never learned how to be comfortable and look well mix the particular Western tidal recent evening attire peculiarity, so without doubt the spectacular, dresses bridesmaid [www.fooddress.org] elegant bridal mom dresses [www.fooddress.org] , trendy, romantic attire gave that audience that enormous image impulse.
For the T” 2012 bridesmaid dresses [www.fooddress.org] 2012 bridesmaid dresses; cycle, in the particular model kitten steps gold bridesmaid dresses [www.fooddress.org] , wholesale club dresses [www.fooddress.org] the particular unique charm of trendy prom costume deduct unhurried, exuding heartily the

Re: VALTR OffROAD Maraton (Hodnocení: 1)
Od: xxmai (xxmai11@yahoo.com.cn) - Sobota, 27.10. 2012 - 08:57:28
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Cheap Gucci Handbags [www.toponlinecheap.com] Ralph Lauren Clothing [www.toponlinecheap.com] Cheap YSL T-Shirts [www.toponlinecheap.com] Discount Gucci Shoes [www.toponlinecheap.com] Air Jordan Shoes Outlet [www.toponlinecheap.com] Vogue LV Handbags [www.toponlinecheap.com] Christian Louboutin Boots [www.toponlinecheap.com] New Hermes Belts [www.toponlinecheap.com] Discount Gucci Shoes [www.toponlinecheap.com] Louis Vuitton Belts [www.toponlinecheap.com] True Religion Jeans [www.toponlinecheap.com] Ray.Ban Sunglasses [www.toponlinecheap.com] Discount Prada shoes [www.toponlinecheap.com] Cheap Burberry Clothing [www.toponlinecheap.com] Wholesale Adidas Shoes [www.toponlinecheap.com] Cheap Supra Shoes [www.toponlinecheap.com] Discount Gucci Belts [www.toponlinecheap.com] Air Max Shoes Outlet [www.toponlinecheap.com] Cheap Coogi T-Shirts [www.toponlinecheap.com] Urban Ed Hardy Clothing [www.toponlinecheap.com] Discount Gucci Sandals [www.toponlinecheap.com] Nike Shox Shoes [www.toponlinecheap.com] Urban Affliction Jeans [www.toponlinecheap.com] Designer Prada Handbags [www.toponlinecheap.com] Puma Trainers From China [www.toponlinecheap.com] Louis Vuitton Shoes [www.toponlinecheap.com] The Prada brand Cheap Prada Shoes [www.toponlinecheap.com] was created in 1913 by Mr. Mario Prada and has since become one of the most prestigious and Christian Louboutin Boots Outlet [www.toponlinecheap.com] widely-recognized brands in the fashion and luxury goods industries. The brands iconic trademarks, Men Armani Clothing [www.toponlinecheap.com] which are readily recognized around the world, incorporat

Přečíst zbytek komentáře...
Home · Témata · Odkazy · Tvůj účet · Galerie · Web News

TOPlist
This site is copyrighted by offroad.cz
Pokud chcete přispívat na web offroad.cz, budeme jedině rádi! Použijte po přihlášení v levém menu volbu 'Poslat příspěvek' a fotky pošlete e-mailem!
...a brzy zase přijďte! ;-)
Design Luke+Tomi 2002-2007
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All rights reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund